Sevgi Danışmanlık

Yatan Hasta Bakıcı

Hastanede ya da evinizde yatarak tedavi gören hastalarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak onlara el ayak olacak profesyonel Hasta Bakıcılarına yani  Sevgi Danışmanlık Hizmetlerinin profesyonel elemanlarına emanet.

Hastalarınız yattıkları yerde tedavileri devam ederken kendi imkanları ile karşılayamadıkları ihtiyaçlarını bu konuda eğitimli profesyonel hasta bakıcı elemanlarımız tarafından karşılanmaktadır.  Hasta Bakıcı elemanlarımız onların tutmayan ayakları ve elleri olmak için hazır bekliyorlar.

Ayrıca hasta bakıcı elemanlarımızı özellikle güleryüzlü bayanlar arasından seçmekteyiz, çünkü biz inanıyoruz ki güler yüzlü bir bakıcı ilaç niteliğindedir. Bu bilinçle hareket ettiğimiz bilmeniz hastalarınızı bize emanet ederken gözünüzün arkada kalmamasını ve içinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

Hastalarınızı emanet ettiğiniz bayanlar sürekli bizim gözetimimiz altındadır, her sabah ve akşam yaptıkları işler ile ilgili olarak firmamıza rapor vermektedirler. Biz yaptığımız işin ciddiyetini biliyor ve tüm sorumluluğu üstleniyoruz.

Sevgi Danışmanlık
Mayıs 12, 2018