Sevgi Danışmanlık

İkiz Bebek Bakıcısı

Tekbaşınıza sevimli ikiz bebekleriniz ile başa çıkamıyorsanız, pedegojik eğitim almış sertifikalı ikiz bebek bakıcılarımız sizlere yardımcı olmak için bir telefon uzağınızda hazır bekliyorlar.

Sevgi Danışmanlık hizmetleri, sektöründe özellikle, çocuk ve bebek bakıcısı temininde çok titiz davranmaktadır. Bu işlerde görevlendirilecek personel herşeyden önce pedegojik bir eğitimden geçmiş olmalıdır. En ideal ikiz bebek bakıcıları ise hem pedegojik eğitim almış hem de anne olan bayanlardır. Çünkü bir bebeği olan anne bütün bebekleri kendi çocuğu gibi sahiplenerek, yaptıkları işin ciddiyetinin farkında olan bakıcılardır. Tabi bunlar temel şartlar olmakla beraber, bu işi yapacak bayan arkadaşların, psikolojik yapılarıda titizlikle değerlendirilmektedir.

İkiz Bebek Bakıcılığı için görevlendirilen personelimiz, sürekli bizim gözetimimiz altındadır, her sabah ve akşam yaptıkları işler ile ilgili olarak firmamıza rapor vermektedirler. Biz yaptığımız işin ciddiyetini biliyor ve tüm sorumluluğu üstleniyoruz.

Sevgi Danışmanlık
Mayıs 12, 2018