Sevgi Danışmanlık

Engelli Çocuk Bakıcısı

Hayata gözlerini açtıklarında, bedenlerinde ya da zihinlerinde, ne ebeveynlerinin ne de kendilerinin elinde olmayan sebeplerden dolayı, hasta ya da engelli olarak doğmuş bebekleriniz bu konuda profesyonel olarak yetişmiş elemanlarımıza emanettir.

O bebeklerin eksik olan yanlarını tamamlamak, onların görmeyen gözü, duymayan kulağı, tutmayan ayağı olmak için eğitim alan sertifikalı “Engelli Bebek Bakıcıları” Sevgi danışmanlık hizmetlerinin en hassas olduğu konulardan biridir. Hassasiyetimizin sebebi, öncelikle vicdan sahibi insanlar olmamız, sonra ise sizin hassasiyetinizi anlayabilmemizdir.

Engelli bebekleriniz için bakıcı olarak görevlendirilecek personelimiz titiz araştırmalardan sonra özenle seçilmiş bayanlardır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu konu bizim için çok hassas bir konudur, bu düşünceyle seçilen personelimizin kalitesini ancak onlar yanınızda çalışmaya başladıklarında göreceksiniz, prensiplerimizden birisi de “Aynası iştir kişinin, lafa bakılmaz”

Engelli Çocuklar ya da bebekler için görevlendirilen bakıcımız, sürekli bizim gözetimimiz altındadır, her sabah ve akşam yaptıkları işler ile ilgili olarak firmamıza rapor vermektedirler. Biz yaptığımız işin ciddiyetini biliyor ve tüm sorumluluğu üstleniyoruz.

Sevgi Danışmanlık
Mayıs 12, 2018