Sevgi Danışmanlık

Çocuk Bakıcısı

Bebekleriniz sizin için ne kadar değerli ise, bizim için de o kadar kıymetlidir. Burdan yola çıkarak çalışan elemanlırımızı detaylı araştırmalar ve sıkı bir elemeden sonra seçiyoruz.

Sevgi Danışmanlık hizmetleri, sektöründe özellikle, çocuk ve bebek bakıcısı temininde çok titiz davranmaktadır. Bu işlerde görevlendirilecek personel herşeyden önce pedegojik bir eğitimden geçmiş olmalıdır. En ideal çocuk ve bebek bakıcıları ise hem pedegojik eğitim almış hem de anne olan bayanlardır. Çünkü bir bebeği olan anne bütün bebekleri kendi çocuğu gibi sahiplenerek, yaptıkları işin ciddiyetinin farkında olan bakıcılardır. Tabi bunlar temel şartlar olmakla beraber, bu işi yapacak bayan arkadaşların, psikolojik yapılarıda titizlikle değerlendirilmektedir.

Bu araştırmalardan sonra Sevgi Danışmanlık olarak görevlendirilecek personeller bünyemize dahil edilerek ihtaçlarınız doğrultusunda evinizde ve işyerlerinizde görevlendirilirler.

Buralarda görevlendirilen Bebek Bakıcısı, Çocuk Bakısı bayanlar sürekli bizim gözetimimiz altındadır, her sabah ve akşam yaptıkları işler ile ilgili olarak firmamıza rapor vermektedirler. Biz yaptığımız işin ciddiyetini biliyor ve tüm sorumluluğu üstleniyoruz.

 

Sevgi Danışmanlık
Mayıs 12, 2018