Sevgi Danışmanlık

Alzheimer Hasta Bakıcısı

Oldukça sıkıntılı bir hastalık olan Alzheimer’a yakalanmış tahilsiz yakınlarınız ve hastalarınız için, bu konuda eğitim almış profesyonel bakıcılarımız onların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için bir telefon uzağınızda.

Alzheimer hastalarınız karşılayamadıkları ihtiyaçlarını bu konuda eğitimli profesyonel hasta bakıcı elemanlarımız tarafından karşılanmaktadır. Hasta Bakıcı elemanlarımız onların tutmayan ayakları ve elleri olmak için hazır bekliyorlar.

Alzheimer hastaları için bakıcı elemanlarımızı özellikle sabırlı ve güleryüzlü bayanlar arasından seçmekteyiz, çünkü biz inanıyoruz ki güler yüzlü bir bakıcı ilaç niteliğindedir ve Alzheimer hastalığı ile savaşan hastalara karşı sabır gerekmektedir. Bu bilinçle hareket ettiğimiz bilmeniz hastalarınızı bize emanet ederken gözünüzün arkada kalmamasını ve içinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

Alzheimer Hastalarınızı emanet ettiğiniz bayanlar sürekli bizim gözetimimiz altındadır, her sabah ve akşam yaptıkları işler ile ilgili olarak firmamıza rapor vermektedirler. Biz yaptığımız işin ciddiyetini biliyor ve tüm sorumluluğu üstleniyoruz.

Sevgi Danışmanlık
Mayıs 12, 2018